Čo o mne hovoria klienti

Najväčším ocenením mojej práce sú výsledky mojich klientov. Trvalá zmena ich zdravia a postavy je mojou najlepšou referenciou.

Prečítaj si ich názory

Majka Zbojanová

Michala som oslovila v období, keď ma trápila bolesť chrbtice.

Trpezlivá práca na základoch priniesla svoje ovocie. Bolesti chrbtice zmizli, zosilnela som, moja postava sa spevnila a zlepšilo sa aj držanie tela.

Spoločne sme pracovali ďalej, tréningy sa postupne menili na náročnejšie a ja som zvládala stále viac. S pribudajúcimi osobnými úspechmi sa mi prirodzene zvyšovalo aj moje sebavedomie a radosť zo života. Michal ma postupne naviedol na pre mňa nový, aktívňejší a zdravší spôsob života.

 

Viac v článku »

Izo Daniš

...po spracovaní prvotného šoku som sa rozhodol. Musí prísť zmena. Nie zajtra….dnes! Plný entuziazmu a laických vedomostí som sa bezhlavo vrhol do cvičenia a hladovky. Bolo to hrozné. Nefungovalo to. Bol som čoraz slabší a ako môj tato zvykne vravieť…“ako čierna diera“.

Potreboval som naštartovať, nájsť niečo nové a spoznať ľudí, ktorí vedia čo robiť.

Vtedy som kontaktoval Michala Lakatoša (ďalej len Mišo). Mišo pracoval v Patriot Gyme vo Vranove (omentálne RadyActive Košice), bol osobným trénerom a viac menej najznámejšia tvár naokolo v oblasti osobných tréningov. Po prvom stretnutí prišla dohoda a začalo sa.

 

Viac v rozhovore »

Jarka Lukáčová

Michalovi som veľmi vďačná za obrovskú pomoc, najmä v čase, keď ma popôrodné kilá aj napriek mojim veľkým snahám vôbec nechceli opustiť.

Disponuje veľkým množstvom informácií a skúseností, ktoré dokáže premietnuť do efektívnych tréningov.

Kvalitná pohybová príprava mi zaručila, že pohyb pri cvičení pod jeho dohľadom bude bezpečný (čo oceňujem pri každom tréningu dodnes). V neposlednom rade tiež vyzdvihujem vysoko efektívne cvičenie v pomerne krátkom čase.

Martina Palušová

Počas tehotenstva som pribrala 30 kíl. Aj napriek tomu, že mi každý hovoril, že dole to pojde samo, nešlo. Aj desať mesiacov po pôrode som mala 20 kíl navyše. Samozrejme tomu pomohli rôzne diéty a experimenty. O Mišovi som vedela už dlhšie od mojich kamarátok a známych, s ktorými robil doslova zázraky.

Stále som si myslela, že človek musí vedieť schudnúť aj sám a žiadneho osobného trénera nepotrebuje. Skúšala som už všetko možné aj nemožné, popri malej sa k nadváhe pridružili aj neznesitelné bolesti chrbtice. Dostala som sa do bludného kruhu chaotického domáceho cvičenia a skúšania zaručených diét z internetu. Vtedy mi zase známa pripomenula Miša. V jeden večer som sa mu odhodlala napísať a dohodli sme si stretnutie. Pravdupovediac som z neho mala zmiešané pocity?.

 

Ćítať ďalej »

Šimon Spišák

Michala som kontaktoval niekoľko mesiacov pred certifikaciou SFG 1 s prosbou o pomoc pri príprave.

Absolvovali sme spolu pravidelné tréningy, konzultácie, kontrolu techniky. Investícia do poctivej prípravy sa vyplatila. Certifikáciu SFG 1 som úspešne ukončil na prvý krát s certifikátom.

Michal bol prítomný aj priamo na certifikácii ako asistent. Bol k dispozícii v priebehu semináru, radili sme sa v čase voľna a bol pri mne aj počas skúšok, takže splnil aj úlohu morálnej podpory.

Pre mňa to bola náročná, veľmi silná a hodnotná skúsenosť, z ktorej do dnes čerpám pri práci s mojimi žiakmi. Ďakujem.

Maroš Sokol

Hľadal som niekoho kto by ma zasvätil do tajov tak úžasného cvičebného nástroja akým je železná guľa kettlebell. Hľadal som dlho a vsadil som naozaj na dobrú kartu ktorou bol a dodnes je môj tréner Michal Lakatoš.

Na jeho stránke som sa dozvedel o jeho absolvovaných kurzoch, seminároch a konferenciách a vedel som, že je to ten správny človek na správnom mieste.

V tej dobe som úzko spolupracoval aj výživovým poradcom a trénerom Martinom Čupkom, ktorý mi Michala Lakatoša hneď odporučil, nakoľko sám u neho absolvoval školenie

Spolupráca s Michalom predčila moje očakávania. Jeho profesionálny prístup a zmysel pre detaily počas tréningu ma naozaj prekvapil, čo v dnešnej dobe u trénerov je zriedkavosť. Kettlebelly som zapojil do každého môjho tréningu a výsledky sú fantastické.

Veľmi sa teším, že naša spolupráca pokračuje aj naďalej. Miša odporúčam každému, kto chce napredovať a posunúť sa o míľové kroky vpred, ako som sa posunul ja. Za to ti Mišo naozaj ďakujem…

Vlado Bodnár

Za Mišom ma zaviedla chuť skončiť so stereotypom v posilke a takisto aj moje zamestnanie, kde presedím väčšinu dňa.

Každú tréningovú hodinu vylepšujeme techniku naučených cvikov a pridávame niečo nové.

Jednoduché cviky viem zacvičiť doma alebo v práci. Už po pár mesiacoch cítim zlepšenie sily, mobility a aj vďaka tomu, ma to cvičenie baví.

Dominika Bujňáková

Po dlhodobých bolestiach chrbta pri športovaní, keď mi šport prinášal viac škody ako úžitku, som náhodou na Facebooku objavila článok od Miša.

V ňom písal o výsledkoch klientov a o svojej filozofii cvičenia. Keďže v tom čase pôsobil ešte vo Vranove, napísala som mu s prosbou či pozná niekoho s podobným spôsobom cvičenia v Košiciach.

Odporučil mi Radyactive. Po pár mesiacoch som písala Radymu, on mi pre veľké množstvo klientov odporučil spätne Miša ?. Priznám sa, nevedela som vôbec do čoho idem, ale v prvom rade som verila filozofii RadyActive.

A z tréningu na tréning som stále viac a viac verila (a verím) Mišovi. Postupne ma zoznamuje so svetom kettlebellov. Vidím ako sa on sám teší z mojich maličkých pokrokov, a to ma motivuje ešte viac. Športujem bez bolesti, každým tréningom sa o svojom tele učím niečo viac. Zodpovie mi každú otázku.

Sme ešte len na začiatku, no veľmi sa teším na to, čo zo mňa Mišo ešte dostane! ? Pán Tréner. Celou dušou. Nie len rečami.