Ankine reporty

Cca 2 hodiny po tréningu som začala cítiť voľnejšie svaly na pravej nohe. Od toho dňa viem preniesť pohár vody či kávy sama, bez pridŕžania sa steny či stola.

Výrazne cítim stehenné svaly. Všetky tréningy nie sú o nohách, sú o mne…vystri sa, kolená od seba.

Cítim sa pevnejšia a istejšia pri chôdzi. Preniesla som tanier s polievkou bez zaváhania.

Začínam rada chodiť bosá (bez topánok), fakt sú nohy citlivejšie a dá sa viac reagovať na pohyb. Celé ma to začína ešte viac baviť.

Cez víkend prvé samostatné kroky na dvore, síce ako batoľa, ale dala som to…ani rybičku som nehodila k stene ?

Sa si sebe sama páčim. Počas chôdze vnímam päty. Predtým som sa vnímala ako skafander a motýľ…a teraz je ten motýľ odvážny. Začínam byť ešte viac cieľavedomá.

Dnes pre mňa úžasný deň ☺️☺️☺️ Mišo Ty veľmi dobre vieš čo robíš s mojou kondičkou. Som dostala krásnu spätnú väzbu…Ako pevnejšie chodím. Aká som vyššia čo chodím vystretá. Ďakujem.☺️

Včera som zakopla o koberec…a prekvapko ustála som to s istotou na 1 nohe…ale fakt neviem ako?

Waaau… Objav dnešného dňa: Sama som vyšla po schodoch ??????? a viem čo robia nohy, pracujem s chodidlami…neuveriteľné ☺️
To je úplne že naj, odkedy som Ťa oslovila…Ak to ide doma, tak postupne to pôjde všade. Vieš čo to znamená??? To už pracujeme s mojim hendikepom…Toto som ani nečakala, ďakujem.

Dnešok úplne JUPÍÍÍ… Prvá skúsenosť po zime a dala som to…od busu do práce (pár metrov, no pre mňa veľa) a sama s paličkou, na ktorú už nie som zvyknutá. Hlava upokojila nohy a išlo to.
Koordinácia je základ… Veľmi sa teším ???

Čo mi dalo cca 5 mesiacov pod vedením osobného trénera:
Mala som v hlave sen, ktorý sa začal meniť na skutočnosť…každodennou prácou na sebe. Áno, bola to “drina”… Drina plná objavov vlastných schopností, nadšenia, občas zotrvačnosť no VYHRÁVAM SAMA NAD SEBOU.
Predtým som sa vnímala ako skafander a motýľ… a teraz je ten motýľ odvážny. Všetko je o mne…čo ja chcem, skúsim a hlavne veriť sama sebe.
Nohy, ktoré som celé roky od seba oddeľovala, sú mojou súčasťou, vnímam svaly a učím sa s nimi pracovať. Palička ktorá bola mojou neoddeliteľnou súčasťou začína tráviť viac času sama doma. Viem sa počas pohybu zastaviť (to bola kedysi utópia).